درباره ما

زنبور عسل,خرید عسل طبیعی,خرید عسل کوهستان,خرید عسل مرغوب,عسل چهل گیاه

سلام به فروشگاه عسل کوهی خوش آمدید

خرید عسل مرغوب یکی از دغدغه های هموطنان عزیز می باشد. چرا که با توجه به وجود افراد سودجو ، همیشه نگرانی در رابطه با کیفیت عسل در بازار وجود دارد. لذا ما در فروشگاه عسل کوهی با هدف ارائه عسل مرغوب و با حذف واسطه در عرضه عسل با کیفیت و با قیمت مناسب فعالیت میکنیم. عسل ها در یکی از بکرترین مناطق استان آذربایجان غربی بصورت طبیعی و توسط زنبورهای عسل تولید می شوند. توسط ما بسته بندی و برای شما ارسال خواهند شد.


تمام مراحل زنبورداری تا استخراج و بسته بندی زنبور عسل در شرایط ایمن و کاملا بهداشتی زیر نظر کارشناس بهداشت و صنایع غذایی انجام میگیرد و لذا از این بابت می توانید خیالی آسوده داشته باشید.


ما بعنوان تولید کننده عسل ، به کیفیت عسل های خود مطمئن هستیم . لذا در صورت تمایل می توانید در هنگام سفارش درخواست برگه آزمایش نیز بدهید تا صد درصد از کیفیت عسل مطمئن شوید.

عسل کاملا طبیعی

اکثر عسل های موجود در بازار که به نام عسل طبیعی وجود دارند تقلبی هستند. لذا ما در سایت عسل کوهی، عسل با کیفیت و بدون واسطه به دست شما می رسانیم

تضمین کیفیت

ما به کیفیت محصول خود مطمئن هستیم. اگر عسل طبیعی نبود دو برابر قیمت عسل را به شما عودت خواهیم داد.

خرید آنلاین و مطمئن

بصورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. میتوانید با تمام کارتهای بانکی خرید خود را تکمیل نمایید.

کارمندان ما

ما مجموعه ای از کارشناسان بهداشت و صنایع غذایی در کنار زنبورداران با تجربه گرد هم آمده ایم تا عسلی مرغوب و با کیفیت بالا به دست شما برسانیم.

مقصود قلی زاده

زنبوردار با سابقه

مهندس رحیم محمدی

کارشناس صنایع غذایی

مهندس داود وکیلی

کارشناس بهداشت